Přeskočit odkazy

Spoření

Nespolupracuji jen s bankami, svým klientům mimo jiné poskytuji také možnost stavebního spoření. Toto je velmi oblíbená forma zhodnocování vlastních prostředků pro urychlení získání vlastního bydlení za hotové, či se dá využít jako možnost urychlení splátky samotného hypotečního úvěru v době fixace. Hlavní myšlenkou stavebního spoření je však především možnost získání výhodnějšího úvěru, tzv. úvěru ze stavebního spoření. Jedná se o úvěr řádný a překlenovací.

STAVEBNÍ SPOŘENÍ

Stavební spoření je oblíbená forma spoření s výhodným úrokem, který Vám urychlí koupi vlastní nemovitosti za hotové nebo zajistí počáteční kapitál pro získání hypotečního úvěru. Ať už využíváte mých služeb týkajících se samotné koupě nebo pronájmu nemovitosti či zprostředkování hypotečního úvěru, můžete tuto formu spoření využít nejen pro sebe, ale třeba i pro své děti.

ÚVĚRY ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ

Úvěr ze stavebního spoření je pro některé klienty výhodnější než samotný hypoteční úvěr.

Výhodou těchto úvěrů je především státní podpora a možnost splatit celkovou zapůjčenou částku kdykoli a v případě řádného úvěru zcela bez sankce. Dokážu vám zajistit i úvěr překlenovací, pokud nesplňujete některé z podmínek pro získání řádného úvěru.

Tady vím, za kým jít,…

STAVEBNÍ SPOŘENÍ A ÚVĚRY ZE STAVEBNÍHO SPOŘENÍ – 4 SPOŘITELNY

Stavební spořitelna    Modrá pyramida    wüstenrot    Raiffeisen stavební spořitelna