Rincon Property to je Radek Řezáč a Tomáš Kaplan

31.03.2024

Rincon Property se vymezuje jako lídr na realitním trhu v Málaze, kde Radek Řezáč a Tomáš Kaplan využívají své hluboké znalosti lokality a trhu k poskytování bezkonkurenčních služeb. Unikátní přístup firmy, který zahrnuje neúčtování provize klientům, neboť poplatky jsou kryty developery, zdůrazňuje jejich zákaznický servis a transparentnost. Toto strategické umístění a orientace na klienta činí Rincon Property ideálním partnerem pro každého, kdo hledá nemovitost v této oblíbené španělské destinaci.

Rincon Property nabízí široký výběr nemovitostí a zajišťuje, že celý proces pronájmu je pro nájemníky i majitele co nejpohodlnější. Díky jejich kontaktům a odbornosti mohou klienti profitovat z přístupu k atraktivním nabídkám a profesionální podpory během celého pronájmu. 


Rincon Property

Objevujte neodolatelné nabídky luxusních apartmánů, půvabných bytů, exkluzivních domů a vil v překrásných lokalitách Costa del Sol, Estepona, Marbella, Malaga a dalších špičkových místech.

Jsme váš spojenec přímo na místě. Jako smluvní partneři předních developerů v oblasti vybíráme to nejlepší na Costa del Sol. Vaše spokojenost je naší prioritou.

0% provize pro nás - 100% servis pro Vás