O byty ve Španělsku je opět velký zájem

06.09.2023

Po ospalém létě přichází oživení poptávky koupě bytů v Andalusii


Jelikož se opět výrazně zvedá poptávka, jsme i nadále našim klientům plně k dispozici při výběru a koupi bytu a hlavně - jsme na místě.


Jako nás tip jsme dnes vybrali projekt Luxury Apartments Torre Del Mar - vhodné k bydlení i jako investice.


Tyto většinou 2 ložnicové prostorné apartmány s terasami mají orientaci na jiho-východ a nacházejí se minutu od nádherné široké a dlouhé pláže, která plynule přechází v promenádu městečka Torre Del Mar. K dispozici je plážový bar, restaurace a nádherné výhledy na pobřeží i hory.


Jedná se o rezidenční čtvrť se širokými ulicemi s palmami a projekt je citlivě zasazen mezi již existující zástavbu, vznikají zde nové kavárny a staví se supermarket značky Mercadona s mnoha lokálními produkty.


Do cca 5 minut chůze jste u majáku Faro de Torre Del Mar, kde jsou lokální kavárny a restaurace, servírující andaluskou kuchyni, čepované pivo a delikátní vína. Je to takový styčný bod pro prozkoumávání města a veškerou občanskou vybavenost.


Ceny bytů začínají na cca €280.000 + DPH 10% a stále je dobrý výběr, nicméně zejména vyšší patra se poměrně rychle vyprodávají.


Byty budou kompletně vybaveny luxusními dlažbami Porcelanosa, velice kvalitní kuchyní v provedení bílá - dřevo včetně všech spotřebičů Bosh nebo Siemens, s kompletně zařízenými 2 koupelnami a vestavěnými skříněmi v ložnicích.


Pomůžeme Vám s celým procesem koupě bytu vč. právního servisu a případných následných pronájmů. Naše služby jsou pro vás bez provize, kterou nám platí developer, jehož jsme přímí zástupci. Cenu bytu nenavyšujeme, ani nemůžeme.


Velice rádi s Vámi naplánujeme cestu k nám do Malagy, pomůžeme Vám s ubytováním v našich apartmánech, které jsou 10 minut autem od projektu a 25 minut autem od letiště Malaga.


Pište si o plánky, bližší informace, volejte :)

Radek & Tomáš

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Rincon Property se vymezuje jako lídr na realitním trhu v Málaze, kde Radek Řezáč a Tomáš Kaplan využívají své hluboké znalosti lokality a trhu k poskytování bezkonkurenčních služeb. Unikátní přístup firmy, který zahrnuje neúčtování provize klientům, neboť poplatky jsou kryty developery, zdůrazňuje jejich zákaznický servis a transparentnost. Toto...

Byty ve Španělsku a jejich koupě je lákavá investice ovšem může to být komplexní proces, který zahrnuje mnoho kroků. Zde je několik obecných kroků a tipů:

Výnosnost pronájmu bytu ve Španělsku se liší v závislosti na mnoha faktorech, jako je umístění nemovitosti, typ nemovitosti, tržní poptávka, sezónnost turistického ruchu a místní tržní podmínky. Zde jsou některé faktory, které byste měli zvážit: